Casemiro: Odchod Lea Messiho je pre El Clásico veľká strata

Brazílsky záložník Casemiro poskytol rozhovor pre ESPN, v ktorom porozprával o dnešnom zápase medzi Barcelonou a Realom. Brazílčan uviedol, že pre Clásico je veľkou stratou odchod Lea Messsiho.

“Odchod Lea Messiho je obrovskou stratou pre Barcelonu, ale aj pre naše súboje v El Clasicu. Je to veľmi veľká strata, pretože je to jeden z najlepších hráčov na svete. Aj napriek tomu to pre nás nebude jednoduchý zápas. Barcelona nám vie vždy pripraviť ťažké podmienky. Okrem toho hráme na Camp Nou, kde je náš rival vždy silný, povedal Casemiro.

“Všetky derby, zápasy sú jedinečné, ale zápasy medzi Realom Madrid a Barcelonou sú najpopulárnejšie na svete. Určite to bude zápas, o ktorého výsledku, rozhodnú detaily. Kto urobí menej chýb, vyhrá,” dodal Brazílčan.

Foto: sport.es