Casemiro: Som šťastný z dôvodu tímu

Svoj pohľad na včerajšie El Clásico na Bernabéu ponúkol Casemiro

Pocity
“Som šťastný z dôvodu tímu a z toho, čo sme dosiahli na ihrisku. Tri body sú pre nás veľmi dôležité.”

Analýza
“V posledných zápasoch sme dosiahli zlé výsledky, ale nehrali sme zle, s výnimkou posledných 15 minút. Teraz sme ukázali, že sme veľmi silný. Je tiež veľmi dôležité, aby v nás fanúšikovia verili, ale do konca ligovej sezóny zostáva ešte veľa zápasov.”

Zaslúžené víťazstvo
“Dobre sme hrali s tlakom a dobre sme hrali aj celkovo. Bolo to El Clásico. Sú to veľmi dôležité body.”

Oslava gólu Viniciusa
“Snažím sa robiť všetko srdcom a toto neviem vysvetliť. Vini si tento gól veľmi zaslúžil.”

Odkaz pre Viniciusa
“Počas prestávky som mu hovoril, že musí smerovať na bránku. Neraz prihrávam Karimovi, ale v situácii 50/50 musí strieľať. Odohral skvelý zápas.”

Podpora fanúšikov
“Veľmi ďakujem za túto podporu a za to, že nám verili, Spoločne dosiahneme veľa úspechov. Spoliehame sa na fanúšikov a oni na nás.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com