César Azpilicuetom v lete môže zamieriť do Barcelony

Novinár Gerard Romero oznámil, že Katalánsky klub FC Barcelona sa predbežne dohodla s Césarom Azpilicuetomom. Hráč by mal dôjsť do Barcelony v lete po vypršaní zmluvy s Anglickým klubom Chelsea.

Barcelona sa snaží získať všetkých špičkových hráčov zadarmo. Azpilicueta je určite jedným z nich. Podľa Romera je tento prestup istý, jedine, čo môže tento prestup zastaviť sú problémy hráča, ktoré musí vyriešiť.

César za Chelsea hrá už od roku 2012 a je súčasným kapitánom. Anglický klub Chelsea sa neustále snaží s hráčom predĺžiť súčasný kontrakt, ale žiaľ sa im to veľmi nedarí. Barcelona vďaka tomuto prestupu môže posilniť svoj káder v obrane. Jeho všestrannosť je určite veľkou výhodou, keďže vie hrať aj na ľavej strane obrany, hoci preferuje pravú stranu. V prípade potreby si dokonca dokáže poradiť aj v strede obrany. V aktuálnej dobe budeme musieť počkať, ako sa bude vyvíjať osud Sergina Destu a Sergia Roberta, ktorému zmluva končí v júni.

Foto: as.com