Chceš vyhrať „zadarmo“ vecné ceny? Tak sa zapoj do našej sezónnej výzvy

Chceš od nás získať zadarmo dres FC Barcelona, tričko FC Barcelona alebo ďalšie produkty nášho milovaného klubu? Preveríme si tvoje schopnosti a vecné ceny sú tvoje.

V priebehu sezóny 2022/23 sme pre Vás pripravili výzvu, vďaka ktorej budete môcť získať vecné ceny. Vašou úlohou bude tipovanie. Pod každý jedným príspevkom pod názvom „matchday challenge“ na Instagrame napíšete do komentára Váš tip, ako daný zápas skončí. V prípade, že uhádnete správne pripisujú sa Vám do tabuľky body. Všetke body sa spočítavajú a na konci sezóny odmeníme prvé tri miesta. Matchday challenge začína približne 24 hodín pred zápasom a zapojiť sa môžete len do začiatku zápasu. Tak čo, idete s nami do toho?

Napríklad: “FC Barcelona vs Real Madrid 3:1. Ak zápas skončí 3:1, pripisujú sa Vám body za uhádnutie skóre zápasu + ďalšie body za výhru mužstva, na ktorého ste dali, že strelia 3 góly + ďalšie body za zúčastnenie tejto našej výzvy.

Ako získam body?
Zúčastnenie – 5 bodov
Uhádnutie skóre – 30 bodov
Uhádnutie výhercu (domáci, remíza, hostia) – 15 bodov

Kde nájdem rebríček fanúšikov
Rebríček nájdete kliknutím SEM!

Ako sa zapojím do výzvy
Úplne jednoducho, stačí ak pod každý jeden príspevok na našom Instagrame pod názvom “Matchday Challenge” napíšete výsledok/skóre, ktorý si myslíte, že bude správny.

Zdroj: klubfcbarcelona.sk
Foto: klubfcbarcelona.sk