Chelsea je pripravená v roku 2023 ponúknuť 15 miliónov eur za hviezdu Barcelony

Anglický klub Chelsea je pripravený v priebehu budúceho roka ponúknuť Katalánskemu klubu 15 miliónov eur za 18-ročného obrancu Alejandra Baldého.

Obranca v tejto sezóne ukázal svoj talent. V ligových zápasoch nazbieral viac ako 300 minút, čím nahradil Jordiho Albu a Marcosa Alonsa.

Vďaka svojmu úspechu dokázal k sebe prilákať  Anglický klub Chelsea, ktorá je ochotná hráča kúpiť.

Fichajes tvrdí, že giganti Premier League hľadajú na prestupovom trhu nového ľavého obrancu po tom, čo sa 31-ročný Marcos Alonso presťahoval do Barcelony.

Podľa Fichajes Anglický klub Chelsea Alejandra Baldého zvolili za jeden zo svojich primárnych cieľov na konci sezóny. Sú dokonca pripravení ponúknuť ponuku vo výške 15 miliónov eur.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: twitter.com/Barça Universal