Chýba už len krôčik, aby Luuk de Jong opustil Barcelonu

Katalánskemu klubu FC Barcelona chýba už len krôčik k tomu, aby oficiálne oznámila predaj Luuka de Jonga.

Barcelona sa snaží predať nepotrebných hráčov a získať tak dostatok financií na kúpu nových talentovaných hráčov, ktorý by klubu mohli pomôcť opäť naštartovať víťaznú vlnu. Barcelone chyba už len krôčik k tomu, aby zrealizovala úspešný predaj 31-ročného Luuka de Jonga. Po šiestich dni voľna sa Luuk de Jong a spolu s ďalšími hráčmi vráti na tréning v utorok, teda dnes o 18:00 v Ciutat Esportiva Sant Joan Despí. Na tomto tréningu sa očakáva, že hráč oficiálne oznámi, že sa pripojí k Cádizu na základe dohody oboch klubov a so súhlasom Sevilly, ktorá stále vlastní práva na hráča.

V prípade, že samotný hráč tento prestup odmietne bude musieť Barcelona hľadať iné riešenia. Zatiaľ je isté, že tréner Barcelony Xavi Hernández s hráčom už nemá žiadne plány a je potrebné sa ho čo v najkratšom čase zbaviť.

Foto: twitter.com/Barça Buzz