Clément Lenglet: Pri mojej ruke som sa obával pokutového kopu

Po včerajšom postupe FC Barcelona do finále Copa del Rey sa pre televíziu BarcaTv postavil Francúz Clément Lenglet, ktorý pripustil, že sa v zápase obával pokutového kopu po tom, čo zahral rukou.

Ako si prežil túto renováciu?
Pre tento klub to bolo veľmi dôležité. Sme v chúlostivej situácii a malo to pre nás obrovský význam. Vďaka vysokej intenzite sme zvrátili výsledok prvého zápasu. Druhý náš gól prišiel veľmi neskoro, ale včas, aby sme mali ďalších tridsať minút hracieho času, kde sme mohli streliť svoj tretí gól. Bolo to zaslúžené víťazstvo.

V tejto sezóne ste sa stali špecialistami na predĺženia…
“Boli sme pripravení na čokoľvek. Máme za sebou veľmi veľa predĺžení. Na túto hru sme si už zvykli. Samozrejme, je lepšie vyhrať skôr, ale človek si tým musí niekedy prejsť a náš tím spravil len to, čo mal.”

Bol pre Vás pokutový kop bolestivý?
Áno, veľmi. Marc ho však zastavil a dal nám chuť a túžbu dokončiť tento zápas úspešne.

Čo si myslíš o góle, ktorý strelil Piqué?
Som veľmi spokojný s gólom Gerarda, ktorého si nesmierne vážim. Je pre náš tím nesmierne dôležitým hráčom, zaslúžil si to.

Čo vravíš na tvoju ruku, ktorá bola VAR-om kontrolovaná ?
V tejto dobe sa mi deje všetko len to zlé, penalty, fauly. Keď príde na VAR, môže sa stať čokoľvek. Musím sa priznať, že som sa popravde bál toho najhoršieho. Tentokrát to našťastie neodpískali. Bol som znepokojený.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.twitter.com / barcelonismoFC/

Peter
Najnovšie články od Peter (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.