Clément Lenglet vsádza na Barcelonu

Obranca FC Barcelona Clément Lenglet to v Barcelone nemá veľmi jednoduché. Hlavne, čo sa týka jeho budúcnosti v klube. Francúz sa bude musieť rozhodnúť, že či zostane naďalej na Camp Nou alebo si bude musieť hľadať nový klub.

Clément Lenglet nemá v úmysle opustiť Barcelonu, v ktorej hrá od roku 2018. Nedávno dokonca odohral svoj 150. zápas za Katalánsky klub. A aj napriek týmto štatistikám nie je pre Barcelonu voľbou číslo 1. V aktuálnej sezóne odohral iba 18 zápasov zo 41 zápasov a celkovo na ihrisku strávil 827 minút.

Clément Lenglet bol v minulosti jedným z najlepších stredných obrancov v La Lige, no zatiaľ nedostal žiadnu výhodnú ponuku na odchod z Barcelony. Francúz bude musieť celú túto situáciu veľmi zvážiť, pretože klub plánuje priviesť ďalšieho obrancu, a to Andresa Christensena, ktorý môže značne skomplikovať budúcnosť Lengleta.

Dávame ešte do pozornosti, že Francúz ma v Barcelone platnú zmluvu až do roku 2026.

Zdroj: fcbarca.com, fichajes.net
Foto: twitter.com/Barça Universal