Courtois: Mrzí nás gól, ktorý nám zrušili

Včerajšieho pozápasového rozhovoru sa zúčastnil aj brankár Los Blancos Thibaut Courtois, ktorý vďaka včerajšej prehre v El Clásicu usúdil, že o osude Španielskeho šampionátu bolo rozhodnuté.

“Musíme byť úprimní, LaLiga je stratená, aj keď budeme bojovať až do konca. Barcelony by musela prehrať štyri zápasy a my vyhrať všetko. Nič nie je nemožné, ale pravdou je, že je to veľmi ťažké.”

“Odohrali sme dobrý zápas so šancami pre oba tímy. Gól Barcelony v poslednej minúte prvého polčasu nás trochu potrestal. Nevyužili sme naše útoky a taktiež nás mrzí aj gól, ktorý nám zrušili.”

“Som rád, že som pomohol tímu. Škoda tejto prehry, ale nemôžeme sa vzdať. Sme tím, ktorý má veľa futbalu. Teraz tu (Camp Nou) musíme vyhrať, aby sme sa dostali do finále Copa del Rey a stále nás čaká krásna sezóna v Lige Majstrov.”

Zdroj: fcbarca.com, mundodeportivo.com
Foto: twitter.com/Managing Barça