Coutinho: Chýbala mi Premier League a takéto zápasy

Brazílsky hráč Philippe Coutinho sa znovu usmieva. Brazílsky reprezentant v sobotu zažil svoj debut v Anglickom klube Aston Villa, v ktorom sa mu podarilo streliť gól.

Anglický tím Aston Villa proti Manchester United prehrával 0:2, ale po nástupu Coutinha sa všetko zmenilo. Hráčovi sa podarilo v závere stretnutia streliť svoj prvý gól v tomto tíme a týmto gólom pomohol zachrániť aspoň jeden bod v tabuľke.
“Chýbala mi Premier League a takéto zápasy. Som veľmi šťastný, že tu môžem byť s mojimi novými spoluhráčmi”, povedal Coutinho po zápase.

Philippe Coutinho zatiaľ najlepšie účinkoval v Premier League, konkrétne v tíme Liverpoolu, v ktorom hral päť aj pol sezón. V Anglickom tíme Liverpool hrával so Stevenom Gerrardom, ktorý aktuálne pôsobí ako tréner Aston Villa.

Zdroj: marca.com
Foto: twitter.com/XaviBALL