Coutinho: Neľutujem prestup do Barcelony

29-ročný záložník Philippe Coutinho odišiel na hosťovanie do Aston Villa, kde sa mu veľmi dobre darí. Brazílčan sa zúčastnil krátkeho rozhovoru pre ESPN, kde prezradil, že prestup do Katalánskeho klubu FC Barcelony neľutuje.

“Neľutujem prestup na Nou Camp. V niektorých momentoch treba prijať rozhodnutie a jedným z mojich veľkých snov bolo hrať za Barcelonu. Vtedy som sa rozhodol zachovať si úctu, vďačnosť, dobré pocity v rámci Liverpoolu a taktiež náklonnosť v rámci klubu.”

“Po návrate do Premier League som šťastný chcel som sa vrátiť do Anglicka, dostal som šancu a som šťastný. Každý deň ťažko pracujem, aby som dobre hral a dal dobré výsledky klubu, v ktorom pôsobím. Som vo veľkom mužstve, ktoré ma robí šťastným.”

“Vždy som obdivoval Gerarda, hra s ním bola pre mňa šťastím, teraz je mojím trénerom a ma skúsenosti a tréning pod jeho vedením je náročný. Jeho ambície a ciele sú velikánske. Teším sa, že som tu. Dúfam, že naplním očakávania pomáhajúc klubu splniť jeho ciele.”

Foto: sport.es