Ďalší zájazd máme úspešne za sebou

Zdieľať:

Tak ako každý rok, tak aj teraz môžeme povedať, že máme za sebou úspešný zájazd, ktorý sme organizovali spolu s cestovnou kanceláriou super fanúšik. V dňoch 11.03.2022 – 14.03.2022 mali fanúšikovia našej stránky možnosť splniť svoj vysnívaný sen, po ktorom tak dlho túžili. Počas 4 dňoch v Barcelone sme sa zúčastnili rôznych akcii, ktoré boli na programe ( Prehliadka Camp Nou, obchody, centra, bary, pláž v Barcelone, aquarium Barcelona, súťaže od nás … )

Ešte pred zájazdom každý z nás dostal domácu sadu dresu FC Barcelona ako darček od cestovnej kancelárie super fanúšik. Fanúšikovia taktiež získali aj náramok od nášho sponzora silikonovenáramky.

Tento zájazd bol veľmi výnimočný a hlavne nezabudnuteľný. Vďaka zájazdu sme spoznali veľmi výnimočnú partiu, ktorá je bláznivá do Barcelony. Mali sme tam aj staršieho fanúšika, ktorý si to veľmi chválil a samozrejme, aj úplne najmladšiu fanúšičku, ktorá si to prišla užiť s ockom. No a, aby toho nebolo málo, vďaka naším informáciám sa nám podarilo stretnúť s hráčmi a poniektorí dokonca mali aj tu možnosť sa s nimi odfotiť.

Tentokrát na zájazd dorazilo len 16 fanúšikov, čo je o viac, ako polovicu menej, ako v roku 2020 skomplikovala to terajšia situácia ( COVID-19, Odchod Lea Messiho, Vojna na Ukrajine). Nuž ani tento počet nás neodradil a poriadne sme si to užili a musím povedať, že tento zájazd bol značne výnimočný a hlavne atraktívnejší.
Chceli by sme sa touto cestou ešte raz každému jednému poďakovať za prejavenú dôveru.

Spolu s cestovnou kanceláriou budeme riešiť náš tretí zájazd do Barcelony. Tento zájazd bude veľmi výnimočný. Cestovná kancelária sa rozhodla, že v našom zájazde usporiada menšiu súťaž, vďaka ktorej niekto od Vás získa zadarmo prehliadku mesta vrtuľníkom.

Tešíme sa na Vás aj v roku 2023.

 

Na našom YouTube nájdete aj videjka z Barcelony: 

Prvá časť vlogu: 

Druhá časť vlogu: 

Peter
Sledujte ma