Dest: V stredu sa pokúsime hrať, tak ako dnes

Aj 20-ročný Američan Sergiño Dest poskytol krátky rozhovor pre televíziu BarcaTV.

Čo pre Vás toto víťazstvo znamená? A aké je dôležité?
Toto víťazstvo je veľmi dôležité, pretože sme vyhrali ďalší ligový zápas a nedávno sme prehrali. Hráme proti Seville 2x po sebe, máme pred sebou ešte jeden, uvidíme či v stredu znovu zvíťazíme.

Chcete priniesť v stredu svojím fanúšikom radosť?
Pokúsime sa hrať tak ako dnes. Tlak je na našej strane. Teší nás naša snaha v dnešnom zápase.

Dnes ste hrali oveľa lepšie, boli ste viac vpredu. Sevillu ste náramne prekvapili s tromi stopérmi.
Možno áno, najmä na začiatku. Použili sme na nich vysoký tlak, uvidíme či v ďalšom zápase použijeme rovnaký systém alebo dôjde k nejakej zmene. Rozhodnutie v tejto veci je len na trénerovi.

Škoda, že si nedal krásny gól, pretože bola na to veľmi dobrá príležitosť. Načo si pri tejto akcii myslel ?
Myslel som iba na strelu, bolo to veľmi blízko. Škoda. Dúfam, že nabudúce mi lopta lepšie sadne na kopačku.

Najmä v tomto zápase bolo vidieť, že sa teraz cítiš oveľa lepšie.
Áno, mám sa veľmi dobre. Vždy rád hrám za tento tím a v tomto drese.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.twitter.com / LaSenyera