Dôvod, prečo nechal Kylian Mbappé kopať penaltu Leovi Messimu

Dôvod, prečo nechal Kylian Mbappé kopať penaltu Leovi Messimu.

Vysvetlenie francúza po zápase v skupinovej fáze Ligy Majstrov proti Bruggám. Aj keď už Leo nie je súčasťou FC Barcelony, stále je to náš odchovanec a vždy je dobré niečo to o ňom vedieť.

„Je to ľahké hrať s Messim, je to najlepší hráč na svete. Nedávno vyhral Zlatú Loptu, dnes som už dal dva góly, som spokojný a dúfam, že bude naša vzájomná pomoc fungovať aj do budúcna.“

„Budeme potrebovať Lea Messiho. Bedeme ho potrebovať počas celej sezóny a som si istý, že si budeme vedieť pomôcť aj vo veľmi ťažkých chvíľach.“

„Je dobré nájsť spoločné kompromisy a dôverovať si v takýchto zápasoch. Tiež nám to určite vráti. Je to dobré pre neho, že mohol skončiť zápas s dvoma gólmi na svojom účte, ale taktiež pre nás v rámci jeho budúcnosti v našom klube.“ Uviedol Mbappe pre RCM Sport.

Zdroj : odsc.es
Foto: odsc.es