El Confidencial: Traja hráči Realu Madrid zatknutí pre údajné porušenie sexuálnej intimity

Zdieľať:

El Confidencial uvádza, že Guardia Civil zatkla najmenej troch hráčov Realu Madrid pre údajné porušenie sexuálnej intimity, podľa zdrojov blízkych vyšetrovaniu.

Vyšetrovanie vedie súdna polícia Guardia Civil v Las Palmas a zameriava sa na viacerých hráčov, ktorých identitu zatiaľ nezverejnili. Zdroje, s ktorými denník konzultoval, tvrdia, že zatknutý sú traja hráči z akadémie, rezervného tímu a tretieho tímu, naznačujú však aj to, že do prípadu by mohlo byť zapojených aj niekoľko ďalších hráčov vrátane prvého tímu. El Confidencial kontaktoval Real Madrid, aby zistil ich verziu, no klub na túto žiadosť odmietol odpovedať.

Tento prípad vyšiel najavo vďaka sťažnosti podanej 6. septembra na Kanárskych ostrovoch v obci Santa María de Guía. Matka maloletej nahlásila polícii, že jedna zo zadržaných nahrala sexuálne video s jej dcérou a potom nahrávku zverejnil cez Whatsapp. K zatknutiu došlo včera ráno.

El Confidencial dodáva, že hlavnou vyšetrovanou osobou je hráč Realu Madrid C, ktorý mal údajne sexuálne vzťahy so 16-ročnou obeťou.

AKTUALIZÁCIA:
02:00 Real Madrid vydal oficiálne vyhlásenie, v ktorom uvádza, že sa dozvedel o výpovedi hráča z rezervného tímu Castilla a troch hráčov Realu C v popisovanom prípade. Od klubu sa očakáva, že po získaní podrobnýh informácii o tejto záležitoti podnikne príslušne kroky.

Zdroj: sport.es, fcbarca.com
Foto: twitter.com/Football Tweet

Peter
Sledujte ma