Éric García: Ich brankár niekoľkokrát veľmi dobre zakročil

21-ročný obranca Éric García komentoval prvý zápas sezóny proti Rayo Vallecano na domácej pôde Camp Nou.

Remíza v prvom zápase
“Samozrejme, že by sme sezónu najradšej začali víťazne, rovnako ako všetci ostatní. Urobili sme maximum. Nehrali sme tak, ako sme chceli. Ich brankár niekoľkokrát veľmi dobre zakročil. S bezgólovou remízou nemôžeme byť spokojní, ale budeme naďalej pracovať.”

Súper
“Rayo je ťažký súper. Myslím si, že sme si vytvorili lepšie príležitosti ako na konci minulej sezóny. Zavreli nás uprostred. Určite sa môžeme ešte zlepšiť. Musíme len pokračovať v práci.”

Atmosféra
“Fanúšikovia musia byť pokojní a uvedomiť si, že tvrdo pracujeme. Dnes boli super. Atmosféra bola skvelá. Bude to dlhá sezóna a pre fanúšikov urobíme maximum.”

Foto: twitter.com/infosfcb