marca

Esport3: FC Barcelona sa údajne zaujíma o Josého Luisa Gaya

Podľa programu Onze na kanáli Esport3 sa údajne Španielsky klub FC Barcelona zaujíma o 25-ročného kapitána Valencie Josého Luisa Gaya.

Veľké sklamanie od Juniora Firpa FC Barcelonu vedie k ráznym krokom. Gaya by FC Barcelonu stál 15 miliónov eur plus nejaké bonusy. Samozrejme, že túto celú operáciu by musel uskutočniť už nový prezident klubu .

José Luisa Gaya je súčasným kapitánom Španielskeho klubu Valencie a je hlavným ľavým obrancom Španielskej reprezentácie na čele s Luisom Enriquem. Svoj prvý zápas debutoval v seniorskom klube v Estadio Mestalla. Bolo to presnejšie v októbri v roku 2012 v zápase Španielskeho pohára.

Ak by sa FC Barcelone, predsa len podarilo tento prestup zrealizovať, tak to by znamenalo len a len jedno. Vedenie klubu by sa snažilo predať Juniora Firpa, o ktorého majú záujem už niekoľko klubov, najmä AC Milan. Doteraz však žiaden klub neponúkol formálnu ponuku.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com