Fanúšikovia podporili Sarabiu, ale prezidenta nie

Fanúšikovia Barcelona včera na Camp Nou počas zápasu Barcelony s Realom Sociedad vyjadrili svoju nespokojnosť s tým, ako Josep Maria Bartomeu riadi klub. Namiesto neho podporili Edera Sarabiu.

Prezident FC Barcelona Josep Maria Bartomeu včera na ihrisku čelil výkrikom fanúšikov, ktorí volali po jeho demisii. Niektorí fanúšikovia na štadión priniesli transparenty s nápisom “Volem eleccions” “chceme voľby”. Na tribúnach sa objavili aj biele vreckovky.

Počas prvých minút v včerajšom stretnutí na Camp Nou sme počuli aj pokriky fanúšikov na podporu asistenta Ed Sarabia, ktorý bol nedávno kritizovaný za jeho správanie počas El Clásico. Quique Setien a jeho trénerský tím sa už ospravedlnili, ale zdá sa, že fanúšikovia majú na celú situáciu iný názor.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com