FC Barcelona chce predať Todiba do Nemeckého klubu

Katalánsky denník Sport nás informuje, že vedenie Barcelony plánuje v januári poslať aspoň 3-4 hráčov do iných klubov.

Medzi nimi patrí aj Francúzsky hráč Todibo, ktorí podľa novinárov by sa mal stať novou posilou Nemeckého klubu Bayern Leverkusen.

Novinári taktiež píšu, že FC Barcelona s Nemeckým tímom už rokuje vyše niekoľkých týždňov.

Todibo prišiel do Barcelony vlani v januári. Barcelona tohto hráča chcela získať ako novú mladú posilu do budúcnosti. Francúz za FC Barcelonu odohral veľmi málo času a práve preto niet pochyb prečo vedenie Barcelony sa ho chce zbaviť. Je zrejmé, že Barcelona čakala od tohto hráča niečo viac a vďaka tomuto ho chce práve teraz predať. Aj napriek tomu, že Barcelona ho často nevidela hrať a nedávala mu možnosť si zahrať.

O Todiba sa zaujíma aj Watford, ale neprejavilo až takú veľkú snahu ako Bayern Leverkusen.

zdroj www.sport.es
foto www.fcbarcelona.com