FC Barcelona Femeni: Ďalší zápas, ďalšie tri body

Ženský futbalový klub FC Barcelona si v tejto sezóne naďalej drží víťaznú šnúru. Aktuálne majú 9 víťazstiev z možných deviatich (Primera Devision Ženy).

Skvelý prvý polčas
Prvú šancu na otvorenie gólu mal Eibar, keď Cata Coll zachránila dobre rozohraný priamy kop. V celom zápase dominovali katalánske hráčky, až napokon sa im podarilo streliť prvý gól v 19. minúte pod zásluhou Crngorcevicovej, ktorej poslala parádny center Lieke Martens. Holandská reprezentantka Lieke Martens poslala nádhernú prihrávku aj v 24. minúte, kde parádne „naservivovala“ Oshole, ktorá napokon strelila druhý gól Katalánskeho klubu. Posledný gól v prvom polčase padol v 38. minúte pod zásluhou Jenifer Hermosovej.

Nebezpečenstvo, ale žiadne góly
Barca Femeni sa v prvom polčase viackrát priblížila k možným trom gólom. María Leónová poslala jednu strelu mimo žrde, rázna strela od Claudii P. zachránila Noelia a kopec ďalších príležitosti na strelenie viacerých gólov.

Góly FC Barcelona Femeni:
19“ Crnogorcevic A.
24“ Oshoala A. L.