FC Barcelona ma nový výjazdový autobus

Zdieľať:

Oficiálna stránka FC Barcelona včera na svojich sociálnych sieťach zverejnila nový vzhľad svojho výjazdového autobusu.

Hráči Dani Alves, Marc André ter Stegen, Clément Lenglet a Ansu Fati na vjazdovom autobuse vytvorili rôzne odkazy na ozdobenie vozidla autobusu spolu s mladými príjemcami Barça Foundation, chlapcami a dievčatami z La Massie a členmi tímu Barca Foundation Genuine. Celý tento projekt ma na svedomí umelec Ferta, ktorý je špecialistom na tvorbu mestských nástenných malieb, ktoré zvýrazňujú každodenné scény.

Zástupcami nadácie bolo jedenásť detí bez referencie dospelých o odbornom programe, štyri z pediatrického programu emocionálnej pohody a 13 chlapcov a dievčat, ktoré hrajú za tím Barça Foundation Genuine.
Pred nastriekaním autobusu mali všetci zúčastnení možnosť naučiť sa základy umenia a precvičiť si techniku na špeciálne poskytnutie nástenných maľbách.

Inšpirované “Viac ako klub”
Pri tvorbe tejto kompozície slúžil Fert ako režisér, aby pomohol posilniť súdržnosť medzi rôznymi posolstvami a obrázkami, ktoré účastníci navrhli. Celkovo je výsledkom veľmi názorne znázornenie toho, prečo je FC Barcelona, “viac ako klub”.

Prvý výjazd
Prvým výjazdovým zápasom, na ktorom sa tento špeciálny autobus objaví na cestách, bude zápas Ligy Majstrov v Mníchove.


Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona

Peter
Sledujte ma