FC Barcelona otvára vlastný internetový obchod

FC Barcelona robí ďalší krok v pred. Tentokrát otvára svoj vlastný internetový obchod, kde si fanúšikovia môžu zakúpiť klubové sortimenty a exkluzívne darčeky do zbierky.

Internetový obchod začal fungovať v Španielsku od dnešného dňa. K dispozícii je jazyk Španielsky a Katalánsky. V nasledujúcich mesiacoch sa plánuje aj rozšírenie jej pôsobenia pre celú Európu. V tomto obchode je dokonca k dispozícií aj zbierka venovaná Johanovi Cruyffovi, zatiaľ je k dispozícií v obchode Barca na Camp Nou. Klub taktiež ponúka rôzne, trička, dresy, lopty a rôzne ďalšie produkty.

Otvorenie internetového obchodu je súčasťou plánu rozvoja klubu, ktorý začal už v roku 2018, kde Barcelony získala opäť znovu svoje práva na využívanie v oblasti predaja. V minulosti toto všetko vlastnila spoločnosť FCB-Merchandising, spoločnosť, ktorú vlastnila Nike. Ako už vyššie je spomenuté. Barcelona sa teraz venuje internetovému obchodu prostredníctvom Barça Licensing & Merchandising (BLM). Vďaka tomuto chce klub viac, ako 7000 svojich výrobkov rozvážať po celom svete.

FC Barcelona na svojich sieťach má viac ako 350 miliónov fanúšikov na svojich sociálnych sieťach, ale iba 4 milióny z nich majú možnosť navštíviť Camp Nou a klubové múzeum.

Členovia predstavenstva Didac Lee a Barça Oriol Tomas vyjadrili z tohto internetového obchodu obrovskú radosť. Obaja zdôraznili, že internetový obchod priblíži fanúšikom prístup k širokému katalógu výrobkov.

Internetový obchod môžete navštíviť kliknutím SEM!

zdroj www.fcbarca.com, www.fcbarcelona.com
foto www.fcbarca.com