FC Barcelona podpísala novu zmluvu s ďalšou hviezdou

FC Barcelona oficiálne oznámila, že tento piatok uskutočnila vzájomnú dohodu s 25-ročnou Carolina Graham Hansen. Jej nový kontrakt potrvá do 30. Júna 2023.

„ Čoskoro ak umožní športový kalendár tímu, bude sa konať oficiálny podpis novej zmluvy, ktorá bude spájať futbalistku.“

Krídelníčka pochádza z Wolfsburgu, s ktorým vyhrala 3 Ligy, 5 pohárov a dosiahla 2 finále Ligy Majstrov (2016 a 2018). Okrem toho sa stala vicemajstrom na európskom šampionáte v roku 2013 s Nórskom a svoj tím doviedla do štvrťfinále majstrovstiev sveta vo Francúzku v roku 2019. Taktiež prešla radom svojej krajiny Stabaek a švédskym Tyresom k svojmu rekordu si pripísala ďalšie dve ligy a tri poháre z Nórska.

Útočníčka bola taktiež zvolená za najlepšiu Nórsku futbalistku za rok 2020. Za FC Barcelona odohrala 39 oficiálnych zápasov, v ktorých sa jej podarilo nastrieľať až 16 gólov. Jej rekord v klube culés pozostáva zo Španielskeho superpohára, Katalánskeho pohára a Ligy.

zdroj www.as.com
foto www.fcbarcelona.com