FC Barcelona reaguje na správy El Mundo, týkajúcich sa rokovaní s Messim v roku 2020

Katalánsky klub FC Barcelona sa napokon odvolal na informácie zverejnené na El Mundo o rokovaniach o zmluve s bývalým kapitánom FC Barcelona Lionelom Messim v roku 2020.

“V súvislosti s informáciami, ktoré boli dnes zverejnené na El Mundo del Siglo XXI pod názvom BarcaLeaks, los archivos secretos del club, parte 1, FC Barcelona vyjadruje svoje rozhorčenie nad únikom informácií, ktoré sú súčasťou súdneho konania. Klub tiež ľutuje, že médium sa chváli tým, že má prístup k obrovskému množstvu dokumentov a e-mailov, ktoré má k dispozícii vyšetrovanie Barcagate, keď tieto informácie a dokumenty ešte neboli zdieľané so stranami.”

“V každom prípade predmetný článok zverejňuje dokumenty, ktoré nemajú nič spoločné s vyšetrovaním prípadu a ich použitie ohrozuje dobré meno a dôvernosť klubu. V záujme ochrany práv FC Barcelona, právna služba klubu už zvažuje prijatie vhodných opatrení.”

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: klubfcbarcelona.sk