FC Barcelona sa rozhodla ponúknuť Danimu Alvesovi predĺženie kontraktu

Podľa najnovších správ Katalánskeho denníka SPORT sa FC Barcelona rozhodla ponúknuť obrancovi Danimu Alvesovi nový kontrakt, ktorý má zahŕňať ročné predĺženie.

Denník SPORT prišiel s definitívnou aktualizáciou situácie a uviedol, že Katalánsky klub FC Barcelona sa rozhodol predĺžiť s veteránom novú zmluvu. Zmluva by mala obsahovať predĺženie kontraktu o jeden rok + zvýšenie mzdových miezd po tom, čo minulý rok podpísal minimálny plat.

Dani Alves sa do Barcelony vrátil v novembri minulého roku, päť rokov po tom, čo klub opustil v roku 2016. Dokonca súhlasil s výrazným znížením platu, čo si naozaj zaslúži veľký rešpekt.

Aj keď Alves prišiel na Camp Nou v novembri, svoj prvý debut za Barcelonu mohol absolvovať až v januári po registrácii na začiatku januárového prestupového obdobia.

Tréner Katalánskeho klubu FC Barcelona Xavi Hernandez je rozhodne spokojný s prácou Daniho Alvesa a predĺženie jeho zmluvy by mu rozhodne mohlo pomôcť.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: fcbarcelona.com