FC Barcelona už predala 70 000 vstupeniek na ženské El Clásico

FC Barcelona oznámila, že predaj vstupeniek na zápas FC Barcelona proti Realu Madrid v ženskej Lige Majstrov je vo veľkom tempe. Na podujatie, ktoré sa uskutoční 30. marca o 18:45 v Španielsku na Camp Nou, je momentálne predaných 70 000 vstupeniek.

Na toto stretnutie si môžu členovia Barcelony kúpiť vstupenky úplne zadarmo, zatiaľ čo boli propagované aj iné tipy so zľavami, čo znamená, že fanúšikovia, ktorí nie sú členovia Barcelony, získali kopec zliav a výhod, aby prišli podporiť ženský futbalový tím FC Barcelona. Vstupenky si viete zakúpiť na oficiálnej stránke FC Barcelona. Aktuálne pod kódom CAMPNOU50 získate 50% zľavu a lístok si viete zakúpiť už od 9€. Táto akcia podľa oficiálnej stránky platí ešte približne 48 hodín.

FC Barcelona dosiahla rekord v návštevnosti ženského futbalového tímu. V roku 2019 sa na hráčky FC Barcelona prišli pozrieť 60 379 divákov. Bol to zápas proti Atléticu Madrid, ktorý sa odohrával na štadióne Wanda Metropolitano.

Zdroj: marca.com. fcbarcelona.com
Foto: twitter.com/FC Barcelona Femení