FC Barcelona vs Sevilla 4:0

Vo včerajšom dueli medzi Barcelonou a Sevillou na Camp Nou padli štyri góly na strane domácich.

Už od prvej minúty sa snažili oba tímy streliť gól pomedzi siete. Mali kopu neúspešných prihrávok, akcií, šancí. Nuž aj napriek tomu sa podarilo domácim v 27. minúte skórovať po krásnym gólom Uruguajčana Luisa Suareza. Z druhého gólu sa tešili znovu domáci. Hráčom Blaugranas stačilo len päť minút na strelenie ďalšieho gólu. (Vidal). No a, aby toho nebolo málo, domáci hráči v 35. minúte strelili tretí gól v prvom polčase (Dembélé)

V druhom polčase nejak extra góly nepadali. Druhý polčas bol viacmenej na nejaké tie drobné akcie, šance, striedanie… A samozrejm aj na nejaké tie žlté a červené karty.
Nakoniec sa domácim, predsa len podarilo streliť gól. Štvrtý gól padol v 78. minúte, kde sa podarilo kapitánovi Barcelony streliť gól z priameho kopu.

zdroj www.klubfcbarcelona.sk
foto www.klubfcbarcelona.sk