Ferran Jutglà: Som rád, že môžem takto klubu pomôcť

Ferran Jutglà si včera pripísal gól, ktorý zachránil Barcelonu. Hrdina Barcelony sa po zápase postavil pred média, v ktorých zodpovedal na zopár otázok.

Gratulujem k gólu a k postupu. Ako hodnotíš toto stretnutie?
“Ďakujem. Toto je drsný terén. Vďaka jednotlivým zápasom získal Kráľovský pohár v tejto fáze súťaže ďalšie emócie. Podarilo sa nám ukázať dobrú stránku, ktorá nám umožnila vyhrať.”

Je to tvoj druhý gól v prvom tíme. Najskôr ste získali tri body v Elche a dnes si zabezpečil postup na Kráľovskom pohári.
“Som rád, že môžem takto klubu pomôcť. Toto je najdôležitejšie. Chcem využiť svoje schopnosti a počúvať trénera, aby so mnou Barcelona mohla počítať.”

Čo sa zmenilo v druhom polčase, že ste dali dva góly a presadili ste sa?
“Ako som povedal, je to náročný terén a Linares bol na toto stretnutie veľmi motivovaný, možno viac ako my. Cez prestávku došlo k vážnemu rozhovoru a v druhom polčase sme sa zlepšili, vďaka čomu sme postúpili.”

Povedz mi o tvojom góle
“Tréner nám pripomína, aby sme dobre interpretovali hru. Hľadal som voľné miesto a našiel som ho, prešiel som cez obrancov a skóroval som.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes