Ferrano Torres: Barca je jedným z najlepších klubov

Ferrano Torres pre média BarçaTV poskytol krátky rozhovor, v ktorom porozprával svoje nadšenie.

“Som šťastný, že sa môžem pridať k tomuto klubu. Dúfam, že budem rásť, ako hráč aj ako osoba a pomáhať Barce byť tým čím je, jedným z najlepších klubov na svete. Som veľmi šťastný, že som tu, je to veľký krok v mojej kariére, aby som sa aj naďalej zlepšoval a strieľal góly, rástol ako hráč, aj ako osoba. Barca je klub, ktorý je veľmi šťastný s mojim príchodom a teším sa na začiatok s tímom. Viem akú kariéru mal Xavi. Teraz, ako tréner je rovnako dobrý. Ešte len začína no viem, že je jeden z tých kvalitných trénerov, ktorý mi pomôže rásť a stať sa lepším, teším sa nato, že budem môcť byť s ním. Som všestranný, dokážem vpredu zahrať na troch pozíciách, čo je dôležité ak sú v tíme zranenia alebo čokoľvek. Plánujem tímu pomôcť strieľať góly, asistovať a brániť.”

Zdroj: BarçaTV
Foto: twitter.com/Barça Worldwide