OFICIÁLNE: Jordi Alba sa zranil

Hráči Blaugranas si z včerajšieho zápasu odnášajú 3 dôležité body a jeden negatívny aspekt.

V prvom polčase sa zranil 30-ročný obranca Jordi Alba, ktorého nakoniec musel nahradiť 23-ročný obranca Junior Firpo. Jordi Alba sa totižto sťažoval na nepríjemnosti v pravej nohe.

Oficiálna stránka FC Barcelona poukazuje, že jeho testy nedopadli najlepšie. Vykonané testy poukazujú, že ide o svalové zranenie na pravej nohe.
FC Barcelona nás taktiež informuje, že jeho návrat na ihrisko bude len na neho, ako sa bude zotavovať.

Toto Jordiho zranenie je už druhé, ktoré utrpel v tejto sezóne, ktoré prichádza v nesprávnom čase. Hráčov Blaugranas teraz čakajú dosť dôležité zápasy, ako napríklad úvodný zápas osemfinále Ligy Majstrov proti Neapolu a El Clásico, ktoré sa bude odohrávať na Santiago Bernabéu.

Alba odišiel do šatne s nepríjemnými grimasmi a dokonca nezostal ani na lavičke náhradníkov. Do šatne ho sprevádzal doktor Yanguasom.

zdroj www.fcbarcelona.com www.mundodeportivo.com
foto www.mundodeportivo.com