Filipe Luis: A.Griezmann sa rohodol opustiť Atlétov kvôli motivácií

Bývalý futbalista Atlética Madrid Filipe Luis sa zúčastnil rozhovoru s denníkom AS každý deň. Vyjadril svoj názor na prestup Griezmanna a neúspešnom pokuse získať Neymara.

Pochopil som rozhodnutie A. Griezmanna opustiť Atlétov. V tomto klube hrával veľa rokov, chcel vyskúšať niečo nové. Madridskému tímu dal toho naozaj veľa, myslím si, že všetko, čo mu bolo dané aj vrátil. Dlhodobý pobyt na stálom mieste vás môže dostať do „pohodlia“ a práve toto Griezmanna zbavilo motivácie. Určite sme mu všetci porozumeli a fanúšikovia by si jeho meno mali pamätať, bol najlepší.

Naozaj sa chcel Neymar vrátiť na Camp Nou ?
To neviem. Ak by to nebola pravda tak by sa jeho meno v skutočný nikde neobjavovalo. Klub, ako PSG je veľmi ťažké opustiť, keďže tento klub nie je vo zvyku predávať hráčov. Myslím si, že Neymar je teraz pokojný. Ak je život v neistote vašej budúcnosti tak to nie je veľmi ľahké, zažil som to sám, keď som ešte hrával za Deportivo a, kde som nevedel, že podpíšem kontrakt s Barcelonou alebo s Atléticom. Toto isté som zažíval, keď som odišiel s Chelsea. Počas celej takejto doby nemôžete spávať.

Pre zaujímavosť

Atléti túto sezónu nabrali skvelý štart oproti vlaňajšej sezóny, kde sa im moc nedarilo.
V tabuľke zatiaľ čelia na 1. mieste s 9. bodmi, čo znamená dvojbodový náskok nad Sevillou.

zdroje www.fcbarca.com
foto www.as.com