Flamengo ma záujem získať Neta

Katalánsky denník Mundo Deportivo zverejnil informáciu, že Flamengo ma záujem získať Neta Murara do svojho klubu.

32-ročný brankár Neto Murara do Barcelony prišiel v lete v roku 2019 z Valencie v rámci prestupu, ktorý priviedol Jaspera Cillessena do klubu Mestalla. Barcelona za Neta zaplatila 26 miliónov eur plus 9 miliónov v bonusoch. Jeho aktuálna zmluva platí do roku 2023.

Neto Murara v tejto sezóne odohral iba dva zápasy. Brankár už v minulom roku požiadal o odchod z klubu na zimnom prestupovom trhu po tom, čo dostal ponuku od Londýnskeho klubu Arsenal. Londýnsky klub Barcelone za hráča ponúkol len pôžičku, ktorá bola odmietnutá.

V prípade, že Barcelona by sa rozhodla Neta predať, tak jeho nástupcami kľudne môžu byť Iñaki Peña a Arnau Tenas, ktorí sú pripravení prevziať rolu Neta.

Zdroj: mundodeportivo.com, sport.es
Foto: twitter.com/FC Barcelona