FOTO: FC Barcelona predstavila druhu sadu dresov 2020/2021

Zdieľať:

FC Barcelona včera oficiálne predstavila sadu výjazdových dresov na novú sezónu 2020/2021. Dominantnou farbou týchto dresov je čierna.

Slogan propagajúce nové dresy znie „ Farby pochádzajúce zvnútra“. Nabáda k tomu, že srdcia fanúšikov FC Barcelona sú stále blaugranas bez ohľadu na to, čo je vidieť navonok. Dresy sú v odtieni čiernej so zlatými prvkami, ktoré sa vyskytujú na golieri a rukáve a taktiež aj názvy sponzorov a pod. vid. foto. Šortky budú celé čierne, podobne, ako štulpne a logo Barcelony aj sponzorov bude taktiež v prevedenej zlatej farbe. Dizajn dresov nadviazal na sezónu 2011/2012. Podobný dizajn mala aj tretia sada dresov zo sezóny 2013/2014.

Nové dresy sú už k dispozícií v oficiálnych obchodoch klubu alebo na webovej stránke Barcelony. Musíme vopred upozorniť, že do predaja sa dostalo len pár kusov, ktoré sa môžu predávať. Takže ak by mal niekto o nich záujem, tak by sa mal poponáhľať. (obmedzený počet predaja).
Od 6. augusta sa tieto dresy budú predávať aj na iných miestach. K dispozícií budú dresy mužské a aj ženské… ( Rakuten, Stanley )

zdroj www.fcbarca.com
foto www.intagram.com/fc barcelona (oficiálny účet FC Barcelona)

Peter
Sledujte ma