Francisco Trincão môže prípravnú sezónu stráviť v Barcelone

Budúcnosť 22-ročného útočníka Francisca Trincãa zostáva naďalej neistá. Katalánsky klub FC Barcelona zvažuje hráča predať, no do dnešného dňa nepadla žiadna ponuka, ktorá by Kataláncom vyhovela.

V súčasnosti je isté len to, že Wolverhampton nemá v úmysle hráča kúpiť za 30 miliónov eur. Niektoré média naznačili, že Anglický klub Wolves, preto budú musieť Barcelone zaplatiť odškodné vo výške 6 miliónov eur. O hráča sa aktuálne zaujímajú iné kluby, ako napríklad: Sporting, Benfica a Valencia, no podľa denníka Mundo Deportivo Barcelona očakáva ponuky, ktoré presahujú výšku až 18 miliónov eur, keďže má v úmysle na hráčovi zarobiť. Väčšina klubov, ktoré sa zaujíma o prácu Trincãa sa zameriavajú na hosťovanie s možnosťou odkúpenia, ale suma neprevršuje očakávanie klubu.

Denník Mundo Deportivo taktiež informuje, že tréner prvého tímu Xavi Hernández zvažuje, že Trincão strávi prípravnú sezónu v prvom tíme, kým sa o ňom definitívne nerozhodne. Zároveň by bol tréner veľmi rád, ak by mal možnosť hráča viac spoznať.

Foto: marca.com