Frenkie de Jong: Dúfam, že opäť vyhráme 4:0

Pred blížiacim sa El Clásicom sa v priebehu včerajšieho dňa pred média FCB World postavil 25-ročný Holanďan Frenkie de Jong. Záložník priznal, že najradšej hra v strede poľa.

Zápas s Interom
“Sme sklamaní, ale je to normálne. Od zajtra sa musíme sústrediť na El Clásico. Musíme ukázať, že sme stále skvelý tím.”

El Clásico
“Ešte sme nepozerali videa zo zápasu Realu, ale vieme, že je to veľmi silné mužstvo. Zdá sa mi, že v tejto sezóne ešte neprehrali ani jeden zápas. Majú veľmi dobrých stredopoliarov ako Modrica. Koľko má rokov? 35? 36? 37? Nič to nemení, stále zo seba vydáva maximum a patrí medzi najlepších stredopoliarov na svete. Rád ho sledujem. Máme Pedriho, každý vie, aký je dobrý a že hrá oboma nohami. Dúfam, že opäť vyhráme 4:0, ale určite to bude ťažký zápas.”

Pozícia
“Som stredopoliar, ale ak ma tréner vidí brániť, je to v poriadku. Najradšej však hrám v strede poľa.”

Foto: marca.com