Frenkie de Jong: Tréner mi povedal, že ma vo mne dôveru

Frenkie de Jong po včerajšom vyhranom zápase sa zúčastnil krátkeho rozhovoru pre Movistar.

Zápas
“Boli sme lepší a aj napriek inkasovanému gólu sme si zaslúžili vyhrať. Sústredíme sa na seba. Toto víťazstvo nás veľmi teší. Myslím si, že sme hrali celkom dobre, ale mohlo to byť aj lepšie. Bolo veľmi dôležité, že sme nakoniec vyhrali. Sme spokojní.”

Rozhovor so Xavim
“Rozhovor s Xavim prebehol veľmi dobre. Verím a tréner mi povedal, že ma vo mne dôveru. Všetci sme spokojní. Nemyslím si, že sa odo mňa príliš veľa očakáva. Pre hráča je dobre, že sa to vyžaduje.”

Liga
“Sme na druhom mieste. Najprv sa musíme kvalifikovať do Ligy Majstrov a potom budeme bojovať o udržanie druhého miesta v tabuľke. Je frustrujúce, že pred piatimi zápasmi je Real už majstrom, no v tejto sezóne sme nevyzerali dobre. Musíme sa stále zlepšovať, aby sme v budúcej sezóne hrali lepšie.”

Foto: twitter.com/BarcaTimes