Frenkie de Jong: V tíme máme množstvo problémov

23-ročný stredopoliar Frenkie de Jong, komentoval včerajšiu prehru s Bayernom.

FC Barcelona v problémoch
“Myslím si, že dnešok ukázal, že v tíme máme množstvo problémov. Vieme, že musíme urobiť množstvo zmien. Je to veľmi ťažké, žiadame našich fanúšikov o odpustenie. Myslím si, že musíme zmeniť množstvo vecí.”

Verili…
“Verili sme, že môžeme poraziť Bayern. V prvých 15-20 minútach, pretože súper skóroval skoro, ale dokázali sme vyrovnať a mali sme ďalšie 2 dobré šance, takže sme samozrejme verili. Sami ste to mohli vidieť hneď na začiatku.”

Vypadnutie
“Bayern bol oveľa lepší ako my. Nemyslím si, že ide o talent, myslím si, že je to skôr o intenzite a hlavne o tvrdej práci. Musíme toto všetko zmeniť. Toto je veľmi veľké sklamanie, nielen pre mňa, ale aj pre celý klub, pretože sme zvyknutí vyhrávať trofeje. Toto je najväčší futbalový klub na svete, musíme robiť oveľa viac vecí než tento večer.”

Dokáže niekto zastaviť Bayern ?
“Myslím si, že aj City je dobré mužstvo, taktiež, aj Lyon. Ale…., v tomto momente je mi to jedno. Súperi dnes večer boli skvelí a samozrejme, že si zaslúžili vyhrať.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com