klubfcbarcelona.sk

Futbalový Turnaj v Košiciach

Zdieľať:

16.8.2020 bol ten deň, kedy sa nám oficiálne podarilo zahájiť futbalový turnaj v Košiciach, konkrétne na Terase. Konečne sa naše sny začínajú plniť skutočnosťou. Stačí štipka nápadu a ideme si po svojím snom. Každý jeden nový krôčik nás neustále posúva len a len napred.
Práve vďaka Vašej neustálej podpore sa snažíme napredovať. Vďaka Vám sa nám podarilo už kopec iných veci. Nie len tento turnaj, ale aj práve to, že tu s Vami sme.

Nedeľňajší futbalový turnajček dopadol na jedničku až na malé chybičky, ktoré sa budeme snažiť do budúcna napraviť. Spolu so starostom Marcelom Vrchotom, Patríciou a sponzormi (MČ-Západ, Penzión Set, Jedenasť, Referát športu a mládeže – www.sportkosice.sk, Rádio Košice silikonovenaramky) Taktiež podpore Iuvente sa náš cieľ dokázal naplniť.
Na záver každého jedného futbalového hráča čakali odmeny v podobe pohára, medaily, kľúčenky, futbalovej lopty, náramkov, fliaš, pier a pod.

Taktiež sme pred koncom turnaja zastavili kapitána vyhratého tímu Ondreja.

  • Ako sa ti páčil tento deň strávený touto akciou ?

” Páčil sa mi veľmi, pretože som spoznal veľa nových ľudí. Bol to výborný zážitok a som veľmi rád, že sa nášmu tímu podarilo vyhrať to, že náš tým vyhral turnaj bolo len výborne zakončenie celého dňa. “

  • Ako by si zhodnotil tento deň ?

“No tento deň bol výborný, ako som hovoril, spoznal som nových ľudí skvele sme si zahrali futbal bol to výborný zážitok a dúfam, že sa to, čo najskôr zopakuje.”

  • Ďakujem ti veľmi pekne

“Ja ďakujem tebe za možnosť zahrať si futbal”

Peter
Sledujte ma