Gerard Piqué: Bezpochyby sme si zaslúžili vyhrať

34-ročný obranca Gerard Piqué po dnešnom zápase proti Osasune poskytol krátky rozhovor pre televíziu BarçaTV, v ktorej spomenul aj mladých hráčov.

Pocity po zápase
“Myslím si, že sme si bezpochyby zaslúžili vyhrať. Sme sklamaní, pretože sme chceli získať tri body. Budeme naďalej na sebe pracovať a súťažiť. Musíme byť jednotní. Myslím si, že výsledky sa čoskoro dostavia, ale viem, že nemáme čas. Musíme sa z tejto situácie, čo najskôr dostať. Som presvedčený, že sa nám to podarí.”

Mládež
“Som presvedčený, že sa budú veľmi dobre rozvíjať. Hrajú veľa minút a naberajú skúsenosti do budúcnosti. Za krátky čas budú vyzerať veľmi dobre. Už teraz hrajú skvelé a budú takí ešte veľa sezón. Teraz sa musíme sústrediť na najbližšie týždne a vyhrávať zápasy. Nasledujúci zápas bude pre nás ďalšie finále, ktoré musíme vyhrať.”

Neskoré inkasované góly
“Každý zápas, každý bod je teraz veľmi dôležitý. Musíme bojovať. Je to ťažké, pretože nie sme v najlepšej situácii, ale dúfam, že doma získame tri body. Stále sa musíme zlepšovať na Camp Nou aj vonku. Myslím si, že v zápasoch vonku dokážeme oveľa viac.”

Zdroj: BarcaTV, fcbarca.com
Foto: twitter.com/BarçaTimes