Gerard Piqué o góle Neapolu: Myslím si, že sa v tomto prípade mal pískať ofsajd

Po dnešnej remíze na Camp Nou sa pred média postavil kapitán Barcelony Gerard Piqué.

Nevyužité šance
“Mohli sme vyhrať 3:1, 4:1 alebo 5:1. Pocit je dobrý, ale výsledok už nie tak veľmi. Všetko ostatné ostáva otvorené v odvete. Dojmy sú pozitívne, a ak sa naskytnú príležitosti, nakoniec sa to začne prejavovať. Bol to krásny zápas s rivalom, ktorý je na veľmi vysokej úrovni, najhorší je výsledok.”

Gól Neapolu
“Éric musel prerušiť prihrávku, ktorá bola smerovaná na hráča nachádzajúceho sa v ofsajde. Bol to mylný a potrebný jasný predpis nemal v tomto prípade priveľa znamenať. Myslím si, že sa v tomto prípade mal pískať ofsajd. To je môj názor.”

Dojmy
“Intenzívnosť je kľúčová, ten tlak po strate, keď sa vidí, že klub je v hre, cez 80% času sme hrali na ich polovici. To veľa hovorí o chutí klubu, aby všetko išlo dobre. Som presvedčený, že hrajúc tento spôsob môžeme vyhrať Európsku ligu. Tieto zápasy nám dajú radosť a máme nádej, že budeme v stave ich vyhrať.”

Pískot na stranu Dembélého
“Neviem, ako to na neho vplýva. Fanúšikovia sa môžu vyjadrovať, tak ako chcú, ale to nikomu nepomáha. Rozumiem, že fanúšikovia môžu byť zlý, ale chcel by som, aby sa vyjadrovali po ukončení stretnutia. Pre nás je to dôležité, aby nebolo pískanie v čase zápasov, pretože to rozptyľuje.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes