Gerard Piqué: Tu som sa narodil a tu aj zomriem

35-ročný obranca Gerard Piqué v priebehu včerajšieho večera odohral svoj posledný zápas za Katalánsky klub FC Barcelona. Po odohratí zápasu s Almeríou zobral do ruky mikrofón a vyjadril svoje emócie.

“V prvom rade veľmi pekne ďakujem všetkým spoluhráčom, personálu, fyzioterapeutom, zamestnancom, manažmentu… Keď v živote zostarnete, uvedomíte si, že milovať niekedy znamená nechať ísť. Medzi mnou a Barcelonou je toľko lásky a vášne, že prišiel čas na pauzu. Som si istý, že sa v budúcnosti vrátim. Toto nie je rozlúčka, pretože som odišiel v 17 a potom som sa vrátil. Vtedy som si taktiež myslel, že je ten správny čas dať si priestor. Môj starý otec ma urobil sociós, keď som sa narodil. Tu som sa narodil a tu aj zomriem. Visca el Barça.”

Zdroj: fcbarca.com, twitter.com/ FC Barcelona, športovénovinyTV
Foto: twitter.com/Fabrizio Romano