Griezmann: Som veľmi spokojný s prácou mužstva

Antoine Griezmann odohral proti Getafe vynikajúci zápas. Strelil 2 krásne góly a na jeden parádne prihral.

Rok ste začali bravúrne. Cieľom bolo vyhrať prvé tri zápasy, všetky vonku. Mužstvo ukázalo svoju najlepšiu verziu.
Vieme, že január je veľmi dôležitý z hľadiska získania sebavedomia a postupu na najvyššie miesta v tabuľke. Som veľmi spokojný s prácou mužstva v obrane aj v útoku. Teraz strieľame góly a pracujeme, aby obraz našej hry bol dobrý a, aby sme dosahovali presne takéto výsledky.

Máte dojem, že máte dobrú sériu? A taktiež kúsok šťastia, ktoré je niekedy potrebné, aby ste získali trofeje.
Vo futbale sú série. Útočníkovi niekedy spadne lopta do bránky, niekedy sa to nepodarí. To sa mi stávalo častejšie, ale je potrebné každý deň pracovať a na trávniku ukázať dobrú dispozíciu, keď príde vaša šanca, tak, ako to urobil Umtiti či Dembélé, ktorí sa vrátili po zranení. Myslím si, že hráme veľmi dobre, veríme si a musíme takto naďalej pokračovať.

Bolo vidieť, že na ihrisku si sa cítil dobre
Áno, teší ma dôvera trénera aj spoluhráčov, musím preukázať dispozíciu a robiť to, o, čo ma žiadajú.

Komu si venoval druhý gól?
Dcérke ako vždy. A aj synovi.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com