Guillermo Amor: Leo bol na skvelej úrovní

Po stretnutí v Barcelone s Eibarom v Camp Nou predniesol Guillermo Amor krátke vyhlásenie pre média.

Analýza zápasu
“V prvom polčase sme hrali veľmi dobre. Leo bol na skvelej úrovní, strelili 4 góly. Mal šance opäť bol skvelý. Hrali sme dosť dobre, za stavu 3:0 je normálne, že sme v druhom polčase znížili rytmus hry.”

Arturo Vidal
“Nie je krídelník, ale dnes hral otvorený futbal, hral zoširoka. S loptou a bez nej sa mu darilo veľmi dobre. Bol veľmi angažovaný, hral s ľahkosťou. Tvrdo pracuje a veľmi pomáha v strede poľa. Nikdy mu nemôžete nič vytknúť, pretože jeho postoj je fantastický.”

Debut Braithwaitea
“Odohral 20 minút a hral veľmi dobre. Jeho pohyb aj nábehy boli veľmi dobre. Na súpera tlačil vysoko. Bolo to veľmi dobrých 20 minút.”

Real Madrid
“Sme do neho trochu závislí, ale musíme myslieť na seba. Dúfam, že Real dnes nevyhrá, no opakujem, že musíme myslieť na naše zápasy. Získať sa dá ešte veľa bodov. Je ťažké, aby všetky mužstvá vyhrávali všetky zápasy.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com