Hráči Barcelony budú musieť v Neapole podstúpiť zdravotné testy kvôli Coronavírusu

Doterajší stav v Taliansku spôsobený výskytom coronavírusom sa dotkne aj hráčov Barcelony. Po prílete budú musieť sa podrobiť zdravotnými testmi.

FC Barcelona v pondelok odcestuje do Neapol na osemfinále Ligy Majstrov proti Neapol. V prípade, že by sa zistilo, že niektorí člen posádky by mal zvýšenú teplotu, bol by okamžite prevezený do nemocnice na ďalšie testy, ktoré by poukázali či sa jedna o tento vírus.

Taliansko túto situáciu neberie na ľahkú váhu. Počas dnešného dňa dokonca zrušili Talianske zápasy pre bezpečnosť hráčov.

Aktuálne v Taliansku je coronavírusom nakazených viac ako 80 ľudí a ma na svedomí dve úmrtia. Zdá sa, že všetke nahlásené prípady sa vyskytli na Severe krajiny a nie na juhu.
V Neapole sa zatiaľ žiadne incidenty neudali.

zdroj www.as.com www.marca.com
foto www.as.com