Hráči Blaugranas dostali hodinky aj telefóny

Madridský denník AS včera informoval o tom, že prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu dodržal svoje slovo a každému hráčovi daroval luxusné hodinky značky Zenith ako vďaku, za výhru ligového titulu ešte v predchádzajúcej sezóne. Presne toto iste spravil pred dvoma rokmi.

Tentokrát hráči Barcelony museli si na svoj „darček“ chvíľku počkať, ale aj napriek dlhému čakaniu prezident Josep Mária Bartomeu dodržal svoje slovo a každému osobne dal hodinky značky Zenit.
Hodinky Zenith sú vyrobené vo Švajčiarsku a ich hodnota je približne až 10 000 eur. Tieto hodinku sú veľmi kvalitné.

Nie je to však ich jediný darček, ktorí hráči dostali. Ešte tesne pred Vianocami po zápase proti Alavés Bartomeu šiel do šatne a každému hráčovi odovzdal nový telefón. Hráči mali na výber medzi mobilným a tabletovým zariadením. Jednalo sa o mobilný telefón Iphone 11 Pro Max. Ostatní zamestnanci klubu dostali nový Ipad.

zdroj www.as.com
foto www.as.com