Iago Aspas: Hráči Barcelony museli pred koncom zdržiavať

Po včerajšej výhre na Camp Nou sa pred média postavil aj útočník hosťujúceho tímu Celta Vigo Iago Aspas, ktorý priznal, že podľa jeho názoru by si Celta zaslúžila oveľa viac ako remízu.

Výsledok
“To, že sme si zaslúžili remízu, je podhodnotenie. Odohrali sme skvelý druhý polčas so štyrmi, piatimi alebo šiestimi veľmi čistými šancami, ale ak neskórujte na Camp Nou, je normálne, že prehráte. Museli strácať čas v závere pri vhadzovaní alebo, keď pri lopte bol Ter Stegen. Rozhodca vtedy nič nepovedal a v 10. minúte nás nato upozornil. To sa však môže stať v zápasoch s veľkými tímami.”

Zápas
“Prvých 15 minút bolo najhorších, keď sme ustúpili. Barcelona využila priestor, prichádzali sme neskoro… Takto padol prvý gól. Po prestávke sme sa zlepšili. Remíza by bola príliš málo pre našu prácu, ktorú sme odviedli. Som hrdý na svojich kolegov a na prácu, ktorú sme odviedli.”

Foto: marca.com