Ilias Akhomach: Som veľmi šťastný a dúfam, že dostanem viac šancí

Ilias Akhomach debutoval v prvom tíme FC Barcelona. 17-ročný mladík sa podelil o svoje dojmy z tohto jedinečného momentu.

Debut za prvý tím Barcelony
“Som veľmi šťastný a ďakujem klubu a trénerovi. Ako vždy som dal zo seba maximum. Dúfam, že dostanem viac šancí.”

Xavi na zápase Barcelony B
“Nevedeli sme, že Xavi bude na zápase. Podarilo sa mi streliť dva góly, kým nás sledoval, a to ma veľmi potešilo.”

Prvé tímové tréningy
“Je to všetko o tvrdej práci a podávaní najlepších výkonov v každom jednom tréningu. Dávame do toho maximum a dúfame, že to tak aj zostane.”

Prvá zostava
“Predtým som o tom ani netušil. Tréner nás zoznámil s tímom v hoteli. Vyšiel som na ihrisko a snažil som sa zo seba vydať maximum.”

Hra na Camp Nou
“Spočiatku som bol trochu v strese, ale všetko sa zmení, keď sa po prvýkrát dotknete lopty. Potom je všetko prirodzené.”

Poďakovanie
“Som veľmi vďačný svojej rodine a trénerom, najmä Sergi Milovi a Edu Castillovi, ktorí mi veľmi pomohli.”

Foto: twitter.com/infosfcb