Iñaki Peña: Chcel som dať tímu pocit pokoja

Gólman Iñaki Peña v priebehu včerajšieho stretnutia odohral svoj prvý zápas Španielskej LaLigy v tejto sezóne proti Rayo Vallecano. Brankár nahradil Nemeckého gólmana Ter Stegena, ktorý zostal v Barcelone kvôli zdravotným problémom s chrbticou. Po odohratí zápasu sa Iñaki Peña zúčastnil krátkeho rozhovoru pre DAZN, kde porozprával postoj k tímu.

“Vedeli sme, že ich centre a vysoký pressing sťažujú hru súperom. Chcel som dať tímu pocit pokoja.”

“Osobne som rád, že sa mi podarilo získať nejaké minúty. Čo sa týka tímu, prvý polčas nás stál viac, škoda toho inkasovaného gólu. V druhom polčase sme boli lepší a gól prišiel. Rayo sme vytlačili z našej polovice, čo sme chceli.”

“Či ma trápili súperi pri prvom góle? Bolo veľmi ťažké vidieť akciu z bránky, preto má rozhodca VAR. Škoda toho gólu.”

Foto: twitter/Barça Buzz