Iñaki Williams: Je ťažké čeliť skvelým hráčom

Zdieľať:

Iñaki Williams bol práve ten, ktorý vo včerajšom zápase proti FC Barcelona otvoril skóre už v 3. minúte. Po včerajšej prehre 26-ročný útočník Iñaki Williams poskytol krátky rozhovor pre média.

Tréner nám toho dáva veľa
Mali sme veľmi málo času na prispôsobenia sa tomu, čo tréner od nás chcel. Snažili sme sa na trávniku ukázať na som sme počas dvoch posledných tréningov pracovali. To, čo sme spravili s Gaizkom, bude pre nás taktiež užitočné. Garitano s nami pracoval výborne, prevzal nás vo veľmi ťažkom momente. S Marcelinom sme teraz ako špongie, vstrebávame jeho nápady, čo najskôr. Tréner nám dáva veľmi veľa.

Spokojnosť
Prvý polčas bol dobrý, najmä prvých 20 minút. Ukázali sme, akým chceme byť Athleticom. Barcelona má však najlepšieho futbalistu na svete, Messiho, ktorý robí rozdiel. S Našou prácou môžeme byť spokojní.

Sebadôvera
Nechýba nám sebadôvera. Je pravda, že v predchádzajúcich sezónach bola naša úroveň v obrane efektívna, ale Messi strelil krásne góly a s týmto sa nedalo veľa urobiť. Všetko robí dobre, je ťažké čeliť skvelým hráčom.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com

Peter
Sledujte ma