Inter Milano chce vymeniť Lautara Martíneza za Messiho

Prezident Interu Miláno, Massimo Moratti, prekvapil svojimi výrokmi v rozhovore pre rádio Anchio’ lo Sport.
Dotkol sa mnohých tém o súčasnej situácii vo futbale, ale predovšetkým aj odvážnym vyhlásením na adresu Lionela Messiho.

Moratti, ktorý v rokoch 1995-2013 vlastnil Inter Miláno, sa vyjadril aj k možnému odchodu Lautara Martíneza z klubu: “Je to skvelý chalan, ktorý sa zaujíma o svoju kariéru. Ako som už povedal predtým, uvidíme, či bude súčasťou nejakej dôležitej operácie, vďaka ktorej by sme podpísali dôležitejších hráčov, ako napríklad Lea Messiho.”

Massimo Moratti jasne uviedol, že jeho klub má o Messiho záujem: “V žiadnom prípade sa nejedná o sen. Zakázané to možno nebolo ani predtým, pred týmto nešťastím (krízou, ed. Vyd..) Messi je blízko konca svojej zmluvy a priviesť ho do Interu by bolo skutočne obrovským posilnením. Neviem či súčasná situácia podporuje, ale bráni tomuto kroku, ale myslím si, že do konca roka uvidíme zvláštne veci “

Ide o neočakávané vyhlásenia, pretože Inter predtým nehovoril nič o možnej výmene Messiho za Martíneza. Barcelona takúto možnosť samozrejme nezvažuje, ale istota, s ktorou hovoril Moratti, umožňuje očakávať ďalšie nejasnosti.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com